Altın İğne

Sivilcelere İlaçsız Çözüm

Sivilceler ergenlikten başlayıp hayatımızın her döneminde ara ara tekrarlayan ve dönem dönem can sıkıcı da olabilen bir deri hastalığıdır. Altta yatan sorunlar hava kirliliğinden tutun da uyku düzensizliğine kadar geniş bir yelpaze. Peki ağır ilaçlar kullanmadan yüz boyun ve sırt bölgesindeki sivilcelerden kurtulabilir miyiz? Artık bu sorunun cevabı; evet. Ağır ilaçlar ya da cildi tahriş edebilen kremler kullanmak istemeyen ya da kullanması uygun olmayan hastalarımız için Amerikadan gelen cihazımızla tedavilerimizi kliniğimizde yapmaktayız. Teknolojinin ve bilimin ışığında her geçen gün tedaviler yenileniyor tabii biz de etkinliği kanıtlanmış tedavileri sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz.

Tedavi sürecimizde sosyal hayattan kopmazsınız. Ciddi bir yan etkiyle karşılaşmazsanız. Özellikle güneşin etkisini yitirdiği günlerde tedaviye başlamakta fayda var.Altın iğne diğer adıyla fraksiyonel radyofrekans cihazımızla işlemleri yapmaktayız. Cilt tipine ve sivilce yoğunluğuna göre seans aralıkları ve sayısı belirlenip tedavilere başlarız. Peki diğer altın iğnelerden farkı ne derseniz; aktif sivilceler için özel bir başlık ile atış yapmakta ve kafes etkisiyle o bölgedeki
sivilce ve izlerini yok etmekteyiz. Gerekli gördüğüm durumlarda tedavi aralarında meyve asitlerinden ve akne için özel üretilmiş serumlarla mezoterapiden de faydalanıyorum.

Sivilceler ergenlik döneminde başta olmak üzere psikososyal olarak kişileri etkiler. Tedavi süreci ve bu süreçte vakit kaybetmeden etki görmek, pürüzsüz bir cilde kavuşmak için kliniğimize bekleriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
YouTube
Instagram
×