Nefertiti gelmiş geçmiş en güzel kadınlardan. Onu antik mısırdan günümüze kadar taşıyan güzelliğinin sırrı ne peki? Çıkık elmacık kemikleri, dolgun dudakları, çekik ve kocaman gözleri kadar ışıl ışıl pürüzsüz cildi, belirgin çene hattı, ince ve zarif boynudur şüphesiz. Günümüz tıp bilgimiz ve teknolojinin de bize sağladığı cihazların yardımıyla nefertiti’s güzellik sırrına ulaşmaya çalışıyoruz.

Nefertiti’s face protokolü; ciltteki gözenekleri sıkılaştırmak, ince kırışıklıkları azaltmak, daha genç ve ışıltılı bir cilde ulaşmak, gıdı toparlamak, boyun ve çene hattını belirginleştirmek, ciltteki renk tonu eşitsizliklerini gidermek için yapılan tedaviler toplamıdır.

Tedavinin en önemli özelliği protokollerin kişiye özel oluşturulmasıdır. Kişiye özel hazırlanan nefertiti’s güzellik iksiri cihazlar ve ince iğneler yardımıyla deri altı dokulara enjekte edilir. Altın iğne radyofrekans ya da dermapen yardımıyla gözenekler sıkılaşıp daha pürüzsüz bir cilt elde edilir. Boyun ve çene hattını belirginleştirmek için de ameliyatsız yüz germe cihazı ve mezolift, lipoliz kokteylleri kullanılır.


Facebook
YouTube
Instagram
×