Antik Mısırdan Gelen Güzellik Sırları

Nefertiti’s Face

Nefertiti gelmiş geçmiş en güzel kadınlardan biridir.Onu antik mısırdan günümüze kadar taşıyan güzelliğinin sırrı ne peki? Çıkık elmacık kemikleri, dolgun dudakları, çekik ve kocaman gözleri kadar ışıl ışıl pürüzsüz cildi, belirgin çene hattı, ince ve zarif boynudur şüphesiz.

Günümüz tıp bilgimiz ve teknolojinin de bize sağladığı cihazların yardımıyla nefertiti’s güzellik sırrına ulaşmaya çalışıyoruz.Nefertiti’s face protokolü bir çok etkiyi bir arada sağlar. Patenti bana ait olan bu protokolü daha ayrıntılı incelersek; ciltteki gözenekleri sıkılaştırır, ince kırışıklıkları azaltır, daha genç ve ışıltılı bir cilde ulaşmanızı sağlar, ciltteki renk tonu eşitsizliklerini giderir. Gıdı toparlamak, boyun ve çene hattını belirginleştirmek için idealdir.

İşlemlerin en önemli özelliği protokollerin kişiye özel oluşturulmasıdır. Kliniğimde kişiye özel hazırladığım nefertiti’s güzellik iksiri işlemlerin olmazsa olmazıdır.Cihazlar ve ince iğneler yardımıyla deri altı dokulara ulaşırız. Altın iğne radyofrekans ya da dermapen yardımıyla gözenekler sıkılaşıp daha pürüzsüz bir cilt elde edilir. Boyun ve çene hattını belirginleştirmek için de ameliyatsız yüz germe cihazı ve mezolift, lipoliz kokteylleri kullanılır. Nefertiti’nin altın tozlarıyla yaptığı maskelere eski yazıtlardan ulaşmak mümkündür. Biz de işlemlerimizin sonunda altın maske uygulayıp yoğun nem desteği sağlayarak cildin toparlanma sürecine yardımcı olmaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
YouTube
Instagram
×